آیین تجلیل از قهرمانان و پیش کسوتان ورزشی کوهدشت + گزارش تصویری

به  گزارش خبرنگار ندای زاگرسی ؛ در این مراسم که با اجرای نمایش طنز و موسیقی همراه بود و در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری امید اداره ارشاد کوهدشت برگزار گردید. ابتدا سالاروند مدیر کل تربیت بدنی لرستان با اشاره به کمبود فضای ورزشی استان از مسئولان خواست نگاه جدی تری به ورزش لرستان داشته باشند. در این همایش حجت الاسلام شاهرخی قبادی به ایراد سخن پرداخت… تصاویر امین آزاد بخت را در ادامه همین مطلب ببینید   

————————————————————

به گزارش خبرنگار ندای زاگرسی ؛ در این مراسم که با اجرای نمایش طنز و موسیقی همراه بود و در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری امید اداره ارشاد کوهدشت برگزار گردید ، ابتدا سالاروند مدیر کل تربیت بدنی استان لرستان ضمن سخنانی ، با بیان کمبود فضای ورزشی در این استان از مسئولان خواست نگاه بیشتر و جدی تری به ورزش لرستان داشته باشند .

در این همایش همچنین حجت الاسلام شاهرخی قبادی به ایراد سخن پرداخت . شاهرخی قبادی ضمن اشاره به این نکته که لرستان از نظر توانایی و استعداد ورزشی از هیچ استانی کم ندارد ، اظهار داشت : بنده در یکی از نطق های میان دستور مجلس اعلام کردم که در لرستان عدالت و انصاف رعایت نشده است . ۱۳ سانتیمتر سرانه ورزشی ما و فاصله ی بسیار آن با دیگراستان ها خیلی ناجور است … نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی افزود : در گذشته در بحث ورزش و شبکه بهداشت ودرمان ، در استان ، کوهدشت در ته جدول قرار داشت اما به یاری خدا از دوسال گذشته تا امروز صدر نشین شده اند و این را مدال های کسب شده و زیر ساخت ها به ما می گویند.

در پایان این مراسم با این که همه پیش کسوتان  رشته های ورزشی حضور نداشتند ، با این حال با اهدای جوایز و لوح سپاس از تعدای از قهرمانان و پیش کسوتان ورزشی کوهدشت تجلیل شد.

عکاس : امین آزادبخت

منبع: ندای زاگرسی
http://nedayezagrosi.com/?p=1837

Advertisements

3 دیدگاه برای «آیین تجلیل از قهرمانان و پیش کسوتان ورزشی کوهدشت + گزارش تصویری»

  1. این که همش عکس آخونده.اقای آزادبخت سعی بکنید عکساتون با موضوع هماهنگی داشته باشه.خود شیرینی نفرمایید

  2. سلام بزودی وبلاگ کوهدشتی راه میوفته. در این بلاگ شما میتونین مسائل سیاسی.اجتماعی فرهنگی رو مشاهده کنید .ضمنا در این بلاگ مشکلات روز مردم رونمایی میشه وحتی میتونید مشکلات در سطح کشوری رو هم مشاهده کنید.این بلاگ هم اکنون در دست ساخت توسط چند جوان کوهدشتی میباشد.ادرس این بلاگ پس از پایان عملیات ساخت به اطلاع مردم عزیز میرسد.

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.