امسال به ازای هر شهروند دورودی دو تن سیمان صادر می شود

جلیل همتی  مدیر عامل کارخانه سیمان دورود و صادر کننده نمونه لرستان:  در شش ماه نخست سال جاری 110 هزار تن سیمان صادراتی به ارزش شش میلیون و 710 هزار دلار از این کارخانه به خارج کشور صادر شد. پیش بینی شده که صادرات این شرکت در سال جاری از سقف 200 هزار تن نیز عبور کند.. برنامه ریزی شده که فاز چهارم این کارخانه با ظرفیت پنج هزار و 500 تن در روز به زودی راه اندازی شود. در حال حاضر بیش از 930 نفر به صورت مستقیم در این کارخانه مشغول به کار هستند.   

به گزارش خبرنگار مهر در خرم آباد، جلیل همتی ظهر یکشنبه در همایش روز ملی صادرات در خرم آباد در سخنانی با اشاره به وضعیت کنونی این کارخانه اظهار داشت: در حال حاضر کارخانه سیمان دورود با ظرفیت سه هزار و 500 تن سیمان از خطوط قدیمی و باسابقه سیمان در کشور محسوب می شود.

وی ادامه داد: این در حالیست که در شش ماه نخست سال جاری 110 هزار تن سیمان صادراتی به ارزش شش میلیون و 710 هزار دلار از این کارخانه صادر شده است.

مدیر عامل کارخانه سیمان دورود و صادر کننده نمونه لرستان با تاکید بر اینکه محصول تولیدی در این کارخانه از بهترین سیمانهای کشور است، بیان داشت: در حال حاضر سیمان دورود در کشور عراق نسبت به دیگر سیمانها خریدار بیشتری دارد.

صادرات کارخانه سیمان دورود به 200 هزار تن می رسد

همتی صادرات را یکی از برنامه های اجتناب ناپذیر در راستای توسعه هر کشوری دانست و افزود: قیمت، حمل و نقل، بازاریابی، کیفیت و بسته بندی از جمله مهمترین فاکتورها در صادرات یک محصول است.

وی با اشاره به برنامه های کارخانه سیمان دورود برای توسعه صادرات، گفت: پیش بینی شده که این شرکت در سال جاری موفق به صادرات 135 هزار تن سیمان شود که با توجه به روند کنونی انتظار می رود این میزان از سقف 200 هزار تن نیز عبور کند.

مدیر عامل کارخانه سیمان دورود و صادر کننده نمونه لرستان با بیان اینکه تا پایان مهرماه بیش از 110 هزار تن سیمان از این کارخانه صادر شده است، بیان داشت: به طور متوسط هر ماه بین 25 تا 30 هزار تن سیمان از کارخانه سیمان دورود صادر می شود.

خط چهارم کارخانه سیمان دورود به زودی راه اندازی می شود

همتی با اشاره به برنامه های این کارخانه برای توسعه خطوط خود، خاطرنشان کرد: برنامه ریزی شده که خط چهارم این کارخانه با ظرفیت پنج هزار و 500 تن در روز به زودی راه اندازی شود.

وی تصریح کرد: در حال حاضر با بازاریابیهای انجام شده ما برای هشت هزار تن سیمان در روز مشتری داریم.

مدیرعامل کارخانه سیمان دورود و صادر کننده نمونه لرستان به اشتغال فعلی این کارخانه اشاره کرد و یادآور شد: در حال حاضر بیش از 930 نفر به صورت مستقیم در این کارخانه مشغول به کار هستند.

همتی از فعالیت 200 راننده به منظور حمل محصول در این کارخانه خبر داد و بیان داشت: این در حالیست که چندین هزار نفر دیگر نیز به صورت غیر مستقیم در این رابطه مشغول به کار هستند.

وی با یادآوری اینکه لرستان یکی از استانهایی است که بیکاری در آن بیداد می کند، گفت: یکی از خدمات فعالیت در حوزه صادرات کمک به ایجاد اشتغال در استان است.

لرنا: عنوان این مطلب از جمله مدیر عامل محترم کارخانه سیمان دورود انتخاب شده است. با توجه به این نکته که شر دورود صد ده هزار نفر جمعیت دارد. مدیر عامل کارخانه می گوید: «این شرکت در سال جاری موفق به صادرات 135 هزار تن سیمان شود که با توجه به روند کنونی انتظار می رود این میزان از سقف 200 هزار تن نیز عبور کند»

Advertisements

3 دیدگاه برای «امسال به ازای هر شهروند دورودی دو تن سیمان صادر می شود»

  1. باسلام خون بهاي مردم ياصادرات سيمان-به جيب شما مدير كارخانه .

  2. سلام ودورودبه حاميان راستين محيط زيست
    فاز 4 سيمان دورود به اسم جايي گزيني كارخانه فعلي است واشتغال زايي ان بهانه.وازمجوز محيط زيست برخوردار نيست .محل اين كارخانه در دامنه اشترانكوه است .اين كارخانه براي جايي گزيني كارخانه قبلي است وبايد طبق قوانين در ضلع شرقي شهر جايابي شود. وما مخالف محل مورد نظر هستيم.مرگ 60 نفر انسان كافي نيست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  3. بيكاري ودربه دري بچه هاي دورود به اين شهر وآن شهر وكار كردن از كل كشور از هر قوم در دورود . خيلي جالبه و و و

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.