امین کمالوند سرپرست اداره کل ارشاد لرستان شد / عارف علوی رفت

با حكم وزير ارشاد امين كمالوند به عنوان سرپرست اداره كل ارشاد لرستان منصوب شد. ‌در اين حكم ضمن تشكر از زحمات سيدعارف علوي ، خطاب به کمالوند آمده است: توانمندي‌هاي متعهدانه و مديريت مسئولانه جنابعالي سوابقي را رقم زده كه گوياي شايستگي‌هاي لازم براي تصدي امور فرهنگي و هنري است… امين كمالوند پيش از اين معاونت فرهنگي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان لرستان را بر عهده داشت       

با حكم وزير ارشاد سرپرست جديد اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي لرستان منصوب شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از خرم‌آباد به نقل از روابط عمومي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي لرستان وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي با صدور حكمي امين كمالوند را به عنوان سرپرست اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان لرستان منصوب كرد.
‌در اين حكم حسيني با تشكر از زحمات سيدعارف علوي مدير كل سابق ارشاد لرستان، آمده است: تعامل با اهل فرهنگ، هنر و مردم دانا و توانا و مسئولان گوهر خصلت و با اصالت كمترين رهاورد حضور شما مي‌تواند باشد.
در حكم انتصاب سرپرست اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي لرستان آمده است: لرستان با مردمي مومن، شجاع و ولايتمدار برايتان فرصت مغتنمي به وجود مي‌آورد، كه در زمينه تحقق آرمان‌هاي ناب و متعالي انقلاب اسلامي گام برداريد.
وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي در ادامه اين حكم خطاب به كمالوند افزوده است: توانمندي‌هاي متعهدانه و مديريت مسئولانه جنابعالي سوابقي را رقم زده كه گوياي شايستگي‌هاي لازم براي تصدي امور فرهنگي و هنري است و از اين رو به موجب اين حكم به سمت سرپرست اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان لرستان منصوب مي‌شويد.
لازم به ذكر است: امين كمالوند پيش از اين معاونت فرهنگي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان لرستان را بر عهده داشت.

5 دیدگاه برای «امین کمالوند سرپرست اداره کل ارشاد لرستان شد / عارف علوی رفت»

  1. اقای خدایی ممنون از مرحمت شما به هر مطلبی که از سایت چمسنگر میبنی اختیار تام داری ونظر خودت برایم لطف است .به نظرم کلمه «گله برژ» مخصوص لرستان !(کباب!) را باید خیلی رویش مانور بدیم

  2. ما جمعی از هنرمندان لرستان آرزوی همچین روزی را داشتیم
    چون واقعا در این سالهای تصدی جنابعالی ، بر هنرمندان ظلم و بی مهری های فراوانی گشت در عوض شما هنرمندان را کاملا کنار گذاشته بودین و مدیرکل موسسات قرآنی شده بودین البته همه ما مسلمانیم و اعتقادات خاص خود را داریم ولی مطمئن باشید صاحب کلام قرآن نیز راضی نبود از این همه بی مهری هایی که شما بر سر این هنرمندان لایق لرستان آوردین . امیدواریم که در پست جدیدتان بخاطر …. از قرآن و مقدسات سوء استفاده شخصی و حق عده ای را پایمال نفرمائید.

  3. چرا باید … باشد تا بعد از رفتنش همه خوشحال باشند؟

  4. با عرض تبريك خدمت حضرت آقاي امين كمال وند . اميد است كه در سمت پر مسئوليتي كه به عهده گرفته ايد كوشا و موفق باشيد . قطعا جناب عالي از جايگاه پر مسئوليت خود آگاهي داريد، و مي دانيد كه استان لرستان در طول سال هاي گذشته از نظر فرهنگي توسعه چنداني نيافته است. بدون شك بخشي از مسئوليت قصور و كوتاهي اين عقب ماندگي و توسعه نيافتگي بر عهده مسئولين سابق ارشاد اسلامي استان بوده است. انتظار مي رود جناب عالي كه خود از خاندان با فضل و فرهنگ كمال وند كه ريشه ي ديرينه اي در تاريخ فرهنگ و ادب اين منطقه داشته اند، محسوب مي شويد ، با بهره مندي از مشورت صاحبان انديشه و قلم اين استان – نه تنها خرم آباد – قدمهايي اساسي و بنيادي در ايجاد بسترهاي لازم براي تعالي فرهنگي لرستان برداريد.
    مجتبي مقدسي – مدير انتشارات حروفيه – ناشر فعال در زمينه ي مطالعات و انتشارات متون لرستان پژوهي.

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.