فراخوان عضویت در لرنا / مستقیما مطالب خود را در لرنا منتشر کنید

شما دوستان هم می توانید عضو لرنا بشوید و مستقیما در این پایگاه مطلب بنویسید. کافی است یک اکانت در وردپرس بسازید و ایمیل خود را برای ما ارسال کنید. ابتدا مطالب شما بطور آزمایشی پس از کنترل مدیران لرنا منتشر می شود. لازم به ذکر است وردپرس قدری از بلاگفا و سیستمهای وبلاگ نویسی فارسی پیچیده تر است، اما امکانات فوق العاده بیشتری دارد. همچنین پایگاه خبری لرنا به عنوان اولین و پربازدیدترین رسانه اینترنتی لرستان و مناطق لرنشین دارای روش خاص خود است و کسانی که در لرنا مطلب می نویسند باید ضمن آشنایی با اصول کاری لرنا، حداقل مهارت لازم را کسب نموده باشند از جمله:     
1- با روش و معیار های لرنا هماهنگ و آشنا باشند، از دولت مستقل باشند، حامی فرهنگ، زبان و منافع قوم لر باشد و از قوانین جمهوری اسلامی ایران تخطی ننمایند.
2- باید بتوانند از اکانت و پاسورد خود بخوبی مرافبت نمایند و مسئولیت مطالب خود را بر عهده بگبرید
3- باید توانایی درج مطلب به شیوه لرنا را داشته باشند: مثلا در لرنا سه یا چهار خط هر مطلب در صفحه اول منتشر می شد و متن کامل در ادامه مطلب می آید. همچنین توانایی کاهش حجم عکسها برای صفحه اول و راست چین نمودن عکسها را داشته باشند.
با توجه به حجم گسترده اخبار و مطالبی که انتظار می رود پایگاه خبری لرنا پوشش دهد، برآورده نمودن انتظارات مخاطبان ممکن نیست مگر با همکاری صمیمانه شما، منتظر همکاری شما هستیم. 

                                          مدیر پایگاه خبری لرنا
                                             اسفندیار خدایی
                                         تلفن: 09169626628

Advertisements

6 دیدگاه برای «فراخوان عضویت در لرنا / مستقیما مطالب خود را در لرنا منتشر کنید»

 1. جناب آقای خدائی پرودگار بزرگ به شما خیر و اجر دهد که نام مقدس لر و لرستان را زنده و زنده تر می کنید . امید است عمری باشد به شما و سایت شما خدمت کنم. امیدوارم نمایندگان لرستان از انتقال آب الیگودرز به ناکجاآبادها کمی وجدانشان بدرد امده باشد
  با احترام علی نادریان دبیر بازنشسته زبان انگلیسی
  اهل الیگودرز – مقیم تهران

 2. ضمن عرض سلام وخسته نباشيد اينجانب نادرپيريايي صاحب وبلاگ رسمي چمسنگرخواهان همكاري باشمابرادرعزيزميباشم

 3. باسلام بر دوستداران زبان وقوم بختیاری وعزیزان لرنشین
  اینجانب کارشناس ترویج وروابط عمومی نهضت سوادآموزی شهرستان ایذه در استان خوزستان هستم مایل به همکاری وارسال خبر برای شما عزیزان میباشم

  پاسخ لرنا: با تشکر از شما و سایر دوستان که خواهان همکاری در لرنا هستند،
  لطفا برای عضویت یک اکانت در وردپرس دات کام ایجاد کنید و سپس ایمیلی که با آن در وردپرس عضو شده اید را برای ما ارسال کنید.
  پس از تماس تلفنی و احیانا حضوری در لرنا عضو خواهید شد و می توانید مستقیما مطلبتان را در لرنا درج نمایید

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.