جشن «بروجرد – پايتخت انيميشن ايران» برگزار مي‌شود

«جشن بزرگداشت «بروجرد – پايتخت انيميشن ايران» از 26 تا 28 آبان ماه سال جاري با حضور جمعي از پيشكسوتان انيميشن و مديران فرهنگي، با همكاري اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي لرستان و شركت آريا صنعت تخيل، در بروجرد برگزار مي‌شود. علاالدين بروجردي درمراسم انتخاب بروجرد به عنوان پايتخت انيميشن گفته است: هنرمندان رشته انيميشن با ايده هاي جديد فعاليت خود را در بروجرد آغاز كرده و قطعا اگر برخي حمايتها و همت برخيها نبود اين افراد در بروجرد نمي‌ماندند.     

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي اين جشن، جشن بزرگداشت «بروجرد – پايتخت انيميشن ايران» از 26 تا 28 آبان ماه سال جاري با حضور جمعي از پيشكسوتان انيميشن و مديران فرهنگي، با همكاري اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي لرستان و شركت آريا صنعت تخيل، در بروجرد برگزار مي‌شود.
براساس اين گزارش، شهر بروجرد بيست‌و‌هشتم خرداد ماه سال جاري، به عنوان پايتخت انيميشن ايران انتخاب شده بود. طي مراسمي با حضور معاون امورمجلس و استان‌هاي صداوسيما و تعدادي از مسؤولان استان، بروجرد به عنوان پايتخت انيميشن ايران انتخاب شد.
استاندار لرستان در اين مراسم گفته بود: هنرمندان بروجرد با عمل و هنر خود مقدمات كار را فراهم كرده كه اميدواريم توليدات گسترده آنها جهاني شود.
رييس كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي نيز گفته بود: بروجرد از ظرفيت‌ها و پتانسيل‌هاي خوبي در زمينه انيميشن برخوردار است.
علاالدين بروجردي درمراسم انتخاب بروجرد به عنوان پايتخت انيميشن ايران افزوده بود: هنرمندان رشته انيميشن با ايده هاي جديد فعاليت خود را در بروجرد آغاز كرده و قطعا اگر برخي حمايتها و همت برخيها نبود اين افراد در بروجرد نمي‌ماندند.

Advertisements

یک فکر برای “جشن «بروجرد – پايتخت انيميشن ايران» برگزار مي‌شود”

  1. بهتر است آقایان بجای پرداختن به مسایل جزیی به فکر مسایل اساسی شهر باشند به فکر این باشند که مردم بروجرد برای کوچکترین کار اداری آواره خرم آبادند به فکر این که امکانات پزشکی شهر خجالت آور است و برای یک ام آر آی باید به شهرهای اطراف رفت به فکر این باشند که سالهاست در بروجرد کارخانه درست حسابی ساخته نشده فکر این باشند که بروجرد با داشتن چنین مسولینی در حال تبدیل به روستاست لطفا این نظر را در سایت بگذارید باتشکرِ

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.