طالب نعمت پور، دلاور مرد کوهدشتی یازدهمین طلای کاروان ایران را بر گردن آویخت

به گزارش ندای زاگرسی، طالب نعمت‌پور دلاور مرد کوهدشتیقهرمان وزن ۸۴ کیلوگرم مسابقات کشتی فرنگی بازی‌های آسیایی شد تا یازدهمین طلای کاروان ایران را بر گردن بیاندازد. مسابقات فینال وزن ۸۴ کیلوگرم کشتی فرنگی بازی‌های آسیایی بین طالب نعمت‌پور دارنده مدال های طلا و نقره آسیا از ایران و لی سه ئول، قهرمان امسال آسیا از کره جنوبی برگزار شد که نعمت‌پور موفق شد با شکست این کشتی‌گیر کره‌ای    طلای بازی‌های آسیایی را تصاحب کند.

در وقت اول مسابقه فینال، پس از این که امتیازی رد و بدل نشد، کشتی‌گیر کره‌ای در خاک نعمت‌پور را در اختیار گرفت که نتوانست فنی اجرا کند و نعمت‌پور تایم اول را ۱-۰ برد.

در وقت دوم، با این که نعمت‌پور حریفش را خاک کرد با اعتراض مربیان کره‌ای، امتیاز را از ملی‌پوش ایران پس گرفتند. با این حال نعمت پور در خاک توانست با اجرای یک بارانداز بی نقص تایم دوم را هم ۲-۰ ببرد و یک مدال طلای دیگر به کاروان ایران اضافه کند.

این سومین مدال طلای کشتی فرنگی بود که شمار مدال های طلای کاروان ایران در گوانگ‌جو را به ۱۱ رساند.

پایگاه خبری لرنا نیز این موفقیت درخشان را به جامعه ورزشی استان لرستان مخصوصا ورزشکاران کوهدشتی تبریک می گوید

Advertisements

7 دیدگاه برای «طالب نعمت پور، دلاور مرد کوهدشتی یازدهمین طلای کاروان ایران را بر گردن آویخت»

 1. تبریک به تمام مردم لرستان،اگه لرستان از طرف ایران می رفت شاید بیشتر از اینا مدال میاواردن،»»» لیییییییییییییییییییوه لرسونم.»»»

 2. سلام اول از هرچیز این برد رو به تمام مردم، لرهای ایران زمین بخصوص لرستان تبریک میگم به قدری خوشحالم و یه حس غرور به من دست داده که در پست خودم نمی گنجم . واقعا آقای طالب نعمت پور گل کاشتن درود بر این دلاور غیور لر .

 3. کاش اسامی تمامی لرهای مدال آور را د کوانگجو می نوشتیم.یا تمامی شرکت کنندگان را.
  مثل محمد ستارپور
  چند تن از قایقرانان و کاراته کاران
  همینطور صمیمی در دو میدانی و…

  لرنا: پیشنهاد خوبی است، کاش این زحمت را یکی از دوستان بکشد و اسامی هم تباران لر که مدال آوردند و نوع مدال آنها را به ما اعلام نماید. مطلب خوبی می شود

 4. سلام منم به مردم لرستان و همشهریان کوهدشتی ام تبریک میگم
  البته طالب نعمت پور تنها کوهدشتی نبودکه در این مسابقات طلا کسب نمود
  سعید عبدولی دیگر دلاور مرد کوهدشت نیز در این مسابقات مدال طلای کشتی فرنگی را کسب نمود که هیچ کدام از رسانه های لربه این موضوع نپرداختند.
  باید به این دو عزیز افتخار کنیم که نام لرستان و کوهدشت را پر آوازه کردند.

 5. سلام طالب نعمت پور از دوستان دوران سربازی من است من و طالب در پادگان تیپ مستقل 57 ابوالفضل خرم آباد با هم بودیم.تو گروهان یکم گردان 101 انبیا.تختمون جفت هم بود خیلی پسر گلیه یک لرستانی متعصب و با غیرت

 6. سلام ضمن تبرک به آقای طالب نعمت پور دلاور مرد لرستان و کوهدشت باید عرض کنم که پهلوان نامدار دیگری از کوهدشت به نام سعید عبدولی که چند سالیست به اندیمشک مهاجرت کرده اند با کسب مدال طلا افتخار افرینی کرد.

 7. آفرین به غیرت لرستانی ها.
  واقعا گل کاشتن،دل مردم رو شاد کردن.
  به طالب عزیز و تمام لرستانی ها تبریک می گم.
  حالا جدی سعید عبدولی کوهدشتی یه؟

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.