فراز کمالوند: آرزو دارم در خدمت تيمهاي لرستان باشم

محمدرضا جایدری/ خبرگزاری لرستان:  فراز کمالوند  سرمربي 34  ساله‌ تراكتورسازي تبريز گفت: به عنوان يك لر آرزو دارم در خدمت تيم‌هاي لرستان باشم و در وطن خود خدمت كنم. فراز كمالوند در ارتباط زنده تلفني با برنامه‌ي شبانه «سلام لرستان» اظهار داشت: هيچ ‌كجا به اندازه‌ي لرستان استعداد ورزشي وجود ندارد و اگر به اين استعدادها توجه شود به يقين بيش از پيش شاهد درخشش ورزشكاران لرستان خواهيم بود     

محمدرضا جایدری/ خبرگزاری لرستان: وي ضمن اشاره به بيوگرافي و ذكر اين نكته كه تا 11 سالگي در خرم‌آباد بوده است عنوان كرد: اوايل دهه 60 هميشه براي تماشاي بازي تيم‌هاي منتخب لرستان و خيبر خرم‌آباد به ورزشگاه تختي اين شهر مي‌رفتم و پس از مهاجرت خانوادگي به تهران، در سن 19 سالگي به دليل ناراحتي كمر براي هميشه مجبور به كنار نهادن فوتبال شدم.

كمالوند ضمن تسليت شهادت جمعي از پاسداران لرستاني مستقر در پادگان امام علي(ع) و فرا رسيدن مراسم چهلمين روز درگذشت آن‌ها، اظهار داشت: همه‌ي ما بايد دنباله‌روي راه شهدا باشيم.

سرمربي 34 ساله‌ي تراكتورسازي تبريز يادي نيز از اسطوره‌ي‌ خانه‌نشين فوتبال لرستان نمود و گفت: اميدوارم ناصر ميرزايي هر چه زودتر به ميادين ورزشي بازگردد و از خداوند متعال آرزوي سلامتي وي را دارم.

كمالوند در بخش پاياني سخنانش به لهجه‌ي سليس لري صحبت كرد كه اين موضوع مورد توجه حضار در استوديو و مردم لرستان قرار گرفت.

گفتني است سال گذشته شيطنت عده‌اي از خبرنگاران باعث ايجاد شبهه‌ در زمينه‌ي خوزستاني يا لرستاني  بودن فراز كمالوند شده بود كه وي در برنامه‌ي 90 كه 28 آذرماه 1388 پخش شد، قوياً موضوع خوزستاني بودن را رد و خود را زاده‌ و باليده‌ي لرستان ذكر و به اين موضوع افتخار كرد.

Advertisements

3 دیدگاه برای «فراز کمالوند: آرزو دارم در خدمت تيمهاي لرستان باشم»

  1. با سلام. فوتبال فضایی برای سرکارگذاشتن جوانان هست. آیا به ما بعنوان تماشاچی پولی تعلق می گیرد؟.تمام منافع مادی به جیب بازیکن و سرمربی و مدیر باشگاه می رود.ما فقط برای رفع بیکاری و پُرکردن اوقات فراغت سرکار هستیم.آیا اگر لرستان دارای تیم لیگ برتر باشد در آمد سرانه ی خانواده های لرستانی افزایش می یابد؟.فرزاد کمالوند نیز با بازی با احساسات ما، می خواهد به رونق شغلی خود تداوم ببخشد.تمام مشکلات لرستان حل شده است و فقط فوتبال ما مانده است!.راستی با این دستمزدهایی که از پول نفت به بازیکنان پرداخت می گردد چند بنگاه صنعتی می توان در لرستان احداث نمود؟.چند بیمارستان می توان ساخت؟. با احترام شهرام شرفی

    پاسخ لرنا: جناب شرفی عزیز، همه چیز را نباید در نان و شکم و اشتغال خلاصه کنیم. هرچند امروزه همین نان و اشتغال هم با نام و تبلیغات بدست می آید. ورزش علاوه بر همان اوقات فراغت و تفریح و سلامتی، یک ابزار سیاسی تبلیغاتی نیز هست. ورزش همچنین با ایجاد اعتماد بنفس در مردم از فرار سرمایه ها هم جلوگیری می کند. از شما که کارشناس سیاسی دانشگاه تهران هستی، بعید است به کارکرد ورزش در بالا بردن نام و شهرت و در نهایت درآمد آن توجه نداشته باشی. شما چرا به لباس و ظاهر خودت توجه می کنی آیا لباس و ظاهر و موهای شما مستقیما برای شما درآمد دارد؟ البته که نه اما غیر مستقیم چطور؟

  2. واقعا آقای شرفی خیلی ساده تشریف دارن،فوتبال کمترین کاری که می کنه اینه که شهرمونو به همه ایران می شناسونه،مثلا انزلی،آقای شرفی احتمالا خوابش میو مده وگرنه هر بچه ای می دونه فوتبال یه ابزار سیاسیه.

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.