سد گرین نهاوند تا دو هفته آینده کلنگ زنی می‌شود

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت:سد گرین تا دو هفته آینده کلنگ‌زنی خواهد شد. «مهدی سنایی» در گفت و گو با روزنامه «همدان پیام» با اعلام این مطلب می‌گوید: این پروژه از مهم‌ترین پروژه‌های استان و بزرگترین سد مرکز و غرب کشور است. مناقصه پیمانکار آن در تیرماه باطل شد و سه هفته پیش شرکت ملی ساختمان به عنوان پیمانکار جدید معرفی و کارها آغاز شده است.   
نماینده مردم نهاوند ادامه می‌دهد: اکنون کارگاه در تجهیز است و پیمانکار هفته گذشته بازدیدی نیز از محل احداث سد داشته است.
سنایی می‌گوید: سال 89 اعتباری بالغ بر 5 میلیارد تومان برای احداث این سد تعیین شده بود که باید هرچه سریع‌تر برای احداث این سد و آغاز عملیات ساخت آن هزینه شود.
این نماینده در ادامه با اشاره به حضور خود در حوزه انتخابی می‌گوید:با حضور در حوزه انتخابی سه هدف عمده را در هفته جاری پیگیری می‌کنم؛ دیدارهای مردمی و بررسی مسائل و مشکلات آنها، سرکشی و بازدید از پروژه‌های در حال اجرا و دعوت از مسئولان اجرایی برای حضور در نهاوند و بازدید حضوری با مردم و مسائل آنها.
مهدی سنایی توضیح می‌دهد: سفر برخی از مسئولان، وزرا و معاونان آنها به حوزه انتخابی در دستور کار ما قرار دارد که با هدف رسیدگی جدی‌تر به کمبودها صورت می‌گیرد. در پایان این هفته نیز حضور یکی از مسئولان را در نهاوند خواهیم داشت.

Advertisements

یک فکر برای “سد گرین نهاوند تا دو هفته آینده کلنگ زنی می‌شود”

  1. درود برنماینده تلاشگر نهاوند.نمایندگان مردم شریف بروجردواشترینان جهت استحضار.سالی دیگه سدنهاوندافتتاح میشه وباز شمادرموردطرحهای بروجرد واشترینان فقط میگددرحال مطالعه فلان طرحیم…

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.