مسئولان موانع احداث پالايشگاه پلدختر را رفع كنند

حجت‌الاسلام سيداحمد ميرعمادي در اجتماع مردم پلدختر: چنانچه پالايشگاه پلدختر احداث شود بخشي از مشكل اشتغال شهرستان حل مي‌شود. دولت دهم مصمم است مشكل بيكاري را حل كند و با اراده قوي ملت و همت بلند دولت و سفارش‌هاي مقام معظم رهبري اين مهم شدني است… اخلال بعضي افراد نمي‌تواند در برابر پيشرفت دولت و ملت و مقام معظم رهبري دوام بياورد.    

به گزارش خبرگزاري فارس از شهرستان پلدختر، حجت‌الاسلام سيداحمد ميرعمادي عصر امروز در اجتماع مردم پلدختر در مسجد جامع اين شهر اظهار داشت: چنانچه پالايشگاه پلدختر احداث شود بخشي از مشكل اشتغال شهرستان حل مي‌شود.
وي اضافه كرد: استان لرستان و شهرستان پلدختر داراي ظرفيت، استعداد، توانمدي‌ها و قابليت‌هاي فراواني است كه بايد از آنان براي رشد و تعالي استان و شهرستان و مردم اين خطه استفاده كرد و تحقق اين مهم نيازمند همت بلند و تلاش مضاعف مسئولان است.
نماينده ولي‌فقيه در استان لرستان گفت: دولت گام‌هاي بسيار بلندي تاكنون براي كشور برداشته به طوري كه جلوي بحران مسكن را گرفت و همچنين طرح بزرگ تحول اقتصادي را اجرا كرد.
حجت‌الاسلام ميرعمادي افزود: امروز هزاران طرح بزرگ اقتصادي در كشور پيگيري و دنبال مي‌شود كه هيچ كشوري جز ايران توان انجام اين طرح‌ها را با اين شرايط ندارد.
نماينده ولي فقيه در لرستان گفت: دولت نهم و دهم كارهاي بزرگي انجام داده‌اند ولي استان لرستان همچنان نيازمند كارهاي بزرگ است.
وي افزود: دولت دهم مصمم است مشكل بيكاري را حل كند و با اراده قوي ملت و همت بلند دولت و سفارش‌هاي مقام معظم رهبري اين مهم شدني است.
حجت‌الاسلام ميرعمادي بصيرت و استقامت را عوامل ماندگاري انقلاب اسلامي عنوان كرد و گفت: امروز ملت ايران با اين عوامل از ولايت فقيه دفاع مي‌كنند.
وي افزود: نماز جمعه مهم‌ترين پايگاه ولايت است و امامان جمعه، مهم‌ترين مدافعان ولايت هستند.
نماينده ولي فقيه در لرستان محل بصيرت بخشي و اعلان شعارهاي انقلاب اسلامي، گرفتن خط فكري و معنوي توسط مردم را از كاركردهاي نماز جمعه عنوان كرد.
وي با بيان اين كه بايد قدر نماز جمعه را دانست و از اين پايگاه بهره و استفاده لازم را برد افزود: در سايه وحدت و ارتباط با علما و روحانيت است كه به پيشرفت و تعالي كشور مي‌رسيم.
حجت‌لاسلام ميرعمادي گفت: اخلال بعضي افراد نمي‌تواند در برابر پيشرفت دولت و ملت و مقام معظم رهبري دوام بياورد.
وي به واقعه عاشورا اشاره كرد: قيام عاشورا براي خارج كردن مردم از ظلمات و هدايت آنها به سوي نور و مبارزه با حكومت ظالم، فساد و تبعيض بود.
نماينده ولي فقيه در لرستان همچنين گفت: دهه فجر ايام الله است و ما وظيفه داريم اين ايام را يادآور شويم زيرا براي ما درس است.
وي تصريح كرد: عمل نكردن به موقع عده‌اي در نهضت عاشورا موجب پشيماني و ندامت آنان شد.
حجت‌الاسلام ميرعمادي گفت: حركت بر محور و مدار ولايت تنها راه نجات انسان‌ها و درسي است كه بايد از عاشورا گرفت.
وي افزود: دشمني با ولايت منجر به ارتداد و عدم پذيرش اعمال انسان مي‌شود.
نماينده ولي فقيه در لرستان گفت: انقلاب اسلامي تنها انقلابي است كه مبتني بر تعاليم الهي و دين و با الگوگيري از امام حسين (ع) به پيروزي رسيد و استمرار يافت.
وي افزود: انقلاب اسلامي پايگاهش مسجد، شعارش حسين بن علي (ع) و نمونه‌اي از امتزاج دين و سياست است و نشان داد كه اسلام عين سياست و سياست عين ديانت است.
نماينده ولي فقيه در لرستان گفت: همچنان كه انقلاب امام حسين (ع) آثار و بركات فراواني داشته است، انقلاب اسلامي هم مردم با استقامت و پايداري بر اصول و آرمان‌هاي امام راحل تبديل به مردان اسوه و الگو در دنيا شد.
حجت‌الاسلام مير عمادي يادآور شد: دستاورد انقلاب اسلامي عزت، عظمت و اقتدار ملت ايران است.
وي گفت: امروز قدرت ملت ايران برترين قدرت در دنيا است و اين ملت؛ بيدار، هوشيار و با بصيرت است و شيطنت‌ها را مي‌شناسد و مسايل جهاني را به خوبي رصد مي‌كند.
نماينده ولي فقيه در لرستان همچنين گفت: ديروز اروپا در قضييه فن‌آوري هسته‌اي پيش شرط تعيين مي‌كرد ولي امروز كار بر عكس شده و ايران پيشنهاد و پيش شرط دارد.
وي افزود: آن روز تبليغات سوء رواني مي‌كردند كه ايران بايد اعتماد‌سازي و شفاف‌سازي كند ولي امروز ايران است كه مي‌گويد بايد شفاف‌سازي شود.

Advertisements

1 دیدگاه برای «مسئولان موانع احداث پالايشگاه پلدختر را رفع كنند»

  1. باور کنید خسته شدیم از این همه وعده خواهشن …ما رو نزن پالایشگاه پیشکش

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.