مهندس بهرنگ دالوند شهردار جدید دورود

بعد از دو ماه کش و قوس فراوان بین اعضای شورای اسلامی شهر دورود و بررسی کاندیداهای قدیمی و افراد جدید کاندیدا  اعضای شورای اسلامی شهر دورود در جلسه مورخ ۶/۱۱/ ۸۹ شورای اسلامی شهر دورود به اتفاق آرا تصمیم گرفتند که آقای مهندس بهرنگ دالوند را که از نیروهای شهرداری دورود میباشد و مدتی را نیز به عنوان معاونت عمرانی شهردار سابق (آقای حاجیوند) مشغول به کار بوده اند را به عنوان شهردار دورود انتخاب و به مقامامات ذیربط جهت تعیین صلاحیت معرفی نمودند.   

امیدوارم  با توجه به فرصت از ذست رفته در صورت تایید نامبرده توسط مقامات ذیربط  ایشان بتوانند منشا تغییر و تحول و خدمت رسانی به مردم شریف دورود شوند.

منبع: وبلاگ آقای حسن امیدیان عضو شورای شهر دورود   http://omidiyan.blogfa.com/ 


مطالب مرتبط با این موضوع:

حکایت جالب انتخاب شهردار جدید دورود   (شهردار 26 ساله!)

عکسهایی از طبیعت دورود – تقدیم به شهردار “پایتخت طبیعت ایران”

3 دیدگاه برای «مهندس بهرنگ دالوند شهردار جدید دورود»

  1. گذشت زمان توانایی فرد انتخاب شده را به اثبات خواهد رساند و در صورتیکه اعضای شورای شهر دورود به اعمال نظرهای شخصی خود بجای بکار گیری منافع عموم مردم فرهیخته و صبور شهرستان دورود ادامه دهند با وجود توانایی فرد منتخب در مدت زمان کوتاهی شاهد از هم ریختگی روند مدیریت شهری در ابعاد مختلف خواهیم بود و تا زمانی رویکرد علمی در حوزه مدیریت شهری در شورای شهر شهر حاکم نباشد ما شاهد تحول عمده ای در سطح شهر نخواهیم بود و این امر نیز جز با انتخاب آگاهانه مردم شریف دورود در انتخابات بعدی شورای شهر میسر نخواهد شد ، انتخاب افرادی شایسته ، جوان ، پر تلاش و پویا بجای افرادی که شاهد عملکرد بسیار ضعیف آنان هستیم .به امید داشتن دورودی آباد و توسعه یافته .

  2. حضور شهردار محترم دورود در میدان فرمانداری دورود در نظارت بر برف روبی گارگران جای تقدیر دارد اما سئوالی که مطرح است این است که آیا اولویت بندی در تقسیم بندی نیروها و تجهیزات برای انجام برف روبی در سایر مناطق شهری صورت گرفته بود . آنچه وجود داشت تمرکز انبوهی از نیروها در میدانی بود که بیشتر در معرض دید عموم مردم بود و در حال حاضر خیابانها و مناطقی از شهر وجود دارد از این تصمیم سازی کاملا بی بهره هستند و همچنان یخ زدگی معابر آن خصوصا در خیابانهای با شیب تند مشاهده می شود که برای کودکان و سالمندان بسیار خطر ساز خواهد بود . آنچه قابل طرح است این است که شهردار محترم دورود و اعضای شورای شهر نمی بایستی به صورت افراطی از مسائل کلان مدیریت شهری همچون جذب سرمایه ، پرداختن شایسته و بایسته به مسائل فرهنگی ، تعامل سازنده با سایر دستگاههای اجرایی به منظور همگرایی بیشتر در تصمیم سازیها و جلو گیری از اتلاف منابع ، محله محوری ( که رویکردی جدید در حوزه مدیریت شهری است ) ، توجه به نیروهای متخصص و صاحب نظر در حوزه
    مدیریت شهری ، تدوین برنامه های بلند مدت – میان مدت و کوتاه مدت و اعمال کنترل های لازم در روند اجرای برنامه ها و … غافل شوند . در یک کلام آنچه که مدیریت شهری شهرستان دورود سالهاست که با مواجه است این است که مسئولین از مسائل کلان شهری غافل شده و بیشتر به مسائلی می پردازند که نمود ظاهری آنان برای عموم شهروندان نمایان تر است و تا زمانی که مسئولین شهری ( شورای شهر ، شهردار و … ) نخواهند به متدهای کارآمد ی که سایر شهرهای موفق در حوزه مدیریت شهری به کار برده اند توجهی نشان دهند همچنان با مشکلات موجود دست به گربیان خواهیم بود .

  3. با توجه به شرایط موجود در مدیریت شهری شهرمان راهی جز انتخاب افرادی آگاه به امور شهری ، صادق و امانت دار بجای اعضای کنونی شورای شهر دورود وجود ندارد تا در آینده شاهد این گونه عملکردهای غیر علمی و متضاد با منافع عموم نباشیم .به امید آن روز

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s