آقامحمدي: اگر با «آجیلی» برخورد نشود، وزیر علوم را استیضاح می کنیم

«عبدالعظیم آجیلی» که در حال حاضر سرپرستی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان را بر عهده دارد در نامه‌ای توهین‌آمیز خطاب به ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش خواستار عدم پذیرش دانشجویان از ۳ استان دیگر شده است. این سه استان عبارتند از لرستان، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد که هر سه استان های لرنشین محسوب می شوند. آقامحمدي نماينده خرم آباد گفت: آجیلی در این نامه مدعی ایجاد مشکلات فرهنگی از جانب دانشجویان این ۳ استان شده است، افزود: نمایندگان می‌خواهند بدانند یک فرد چگونه می‌تواند تا این اندازه نادان باشد که یک نامه رسمی با این مضمون را به رئیس سازمان سنجش بنویسد و بخواهد دانشجویان را از علم‌آموزی محروم کند…. چنانچه پیگیری و پاسخ قانع‌کننده‌ای در این ارتباط صورت نگیرد، قطعا وزیر علوم را استیضاح خواهیم کرد.
ابراهیم آقامحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به توهین سرپرست دانشگاه کشاورزی رامین خوزستان به مردم استان‌های همجوار اظهار داشت: «عبدالعظیم آجیلی» که در حال حاضر سرپرستی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان را بر عهده دارد در نامه‌ای توهین‌آمیز خطاب به ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش خواستار عدم پذیرش دانشجویان از ۳ استان دیگر شده است.

وی با بیان اینکه آجیلی در این نامه مدعی ایجاد مشکلات فرهنگی از جانب دانشجویان این ۳ استان شده است، افزود: نمایندگان می‌خواهند بدانند یک فرد چگونه می‌تواند تا این اندازه نادان باشد که یک نامه رسمی با این مضمون را به رئیس سازمان سنجش بنویسد و بخواهد دانشجویان را از علم‌آموزی محروم کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی خاطرنشان کرد: مگر فرهنگ این فرد چیست که با فرهنگ یکی‌ از اصیل‌ترین اقوام ایرانی سازگاری ندارد.

نماینده خرم‌آباد در مجلس با بیان اینکه نمایندگان ذره‌ای توهین به هیچ یک از اقوام ایرانی را نمی‌پذیرند، تصریح کرد: علاوه بر اطلاع‌رسانی گسترده، چنانچه پیگیری و پاسخ قانع‌کننده‌ای در این ارتباط صورت نگیرد، قطعا وزیر علوم را استیضاح خواهیم کرد.

یک فکر برای “آقامحمدي: اگر با «آجیلی» برخورد نشود، وزیر علوم را استیضاح می کنیم”

  1. به خدا حقمان است . حقمان بد تر از این است . وقتی حاضر هستیم تیم لیگ برتری مان به شیراز برود و به مرکز استان نیاید حقمان است . همین کارها را می کنیم که زلزله اذربایجان غم ایران می شو و زلزله لرستان هیچ !!!! خلایق هر چه لایق
    تو رو خدا منتشر کن

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s