4 مدال رنگارنگ سهم لرستان از پاراالمپیک لندن

رقابت های پارالمپیک لندن در حالی به کار خود پایان داد که لرستان با يك مدال طلا، دو مدال نقره و يك برنز از موفق ترین استانها در اعزام ورزشکار به این دوره از بازیها بود. محسن کائیدی مدال خوشرنگ طلا را در رشته پرتاب نیزه کلاس اف۳۴ و مدال نقره در رشته پرتاب وزنه را در بازیهای پارالمپیک ۲۰۱۲ لندن به دست آورد. در ماده پرتاب نیزه اف۴۲ کامران شکری سالاری مدال نقره را به دست آورد و فرزاد سپهوند نیز در ماده پرتاب دیسک کلاس اف۳۴ مدال برنز را برای کاروان ورزشی معلولین لرستانی کسب کرد

به گزارش خبرنگار مهر، رقابت های پارالمپیک لندن در حالی به کار خود پایان داد که لرستان با چهار مدال طلا، نقره و برنز از موفق ترین استانها در اعزام ورزشکار به این دوره از بازیها بود.

نقش آفرینی کاروان ورزش لرستان در بازیهای پارالمپیک ۲۰۱۲ لندن و کسب ۱ مدال طلا ، ۲ مدال نقره و ۱ مدال برنز شادمانی زیادی را به لرستانیها در جای جای دنیا هدیه کرد، موضوعی که جای تقدیر دارد.

در این دوره از بازیها محسن کائیدی مدال خوشرنگ طلا را در رشته پرتاب نیزه کلاس اف۳۴ و مدال نقره در رشته پرتاب وزنه را در بازیهای پارالمپیک ۲۰۱۲ لندن به دست آورد.

همچنین در ماده پرتاب نیزه اف۴۲ کامران شکری سالاری مدال نقره را به دست آورد و فرزاد سپهوند نیز در ماده پرتاب دیسک کلاس اف۳۴ مدال برنز را برای کاروان ورزشی معلولین لرستانی کسب کرد.

با توجه به افتخارآفرینی ورزشکاران لرستانی در این مسابقات نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد و همچنین استاندار لرستان در پیام های جداگانه ای این موفقیت را به آحاد مردم ایران و به ویژه مردم لرستان تبریک گفتند.

همچنین به منظور استقبال از ورزشکاران افتخارآفرین لرستان کمیته استقبال تشکیل و برنامه ریزی لازم در این راستا صورت گرفته است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان لرستان از تجلیل از قهرمانان لرستانی شرکت کننده در مسابقات پارالمپیک خبر داد و به مهر گفت: در این راستا کمیته استقبال از این ورزشکاران لرستانی تشکیل و برنامه ریزی لازم صورت گرفته است.

فرهاد نیکوخصال با بیان اینکه خوشبختانه روند حضور ورزشکاران معلول و جانباز استان لرستان در مسابقات پارالمپیک و جهانی هر روز پررنگ تر می شود، عنوان کرد: در این راستا اداره کل ورزش و جوانان استان در نظر دارد بعد از برگشت این ورزشکاران از مسابقات پارالمپیک از آنها تجلیل ویژه به عمل آورد.

وی با تاکید بر اینکه تجلیل از قهرمانان المپیک لرستانی به گونه ای خواهد بود که خستگی از تن آنها بیرون آید، ادامه داد: این اداره کل به طور حتم تجلیلی که در خور شان این قهرمانان باشد از آنها خواهد داشت.

رئیس هیئت جانبازان و معلولان استان لرستان نیز پیش از این در گفتگو با خبرنگار مهر از اهدا کمک هزینه سفر معنوی حج مفرده به قهرمانان پارالمپیک این استان خبر داده بود.

سید حمید الیاسی مهر اظهار داشت: سازمان حج و زیارت استان لرستان برای تجلیل از قهرمانان مدال آور لرستانی در مسابقات پارالمپیک یک سفر معنوی حج مفرده در نظر گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه به طور حتم از این قهرمانان تجلیل ویژه توسط مسئولان و متولیان امر صورت خواهد گرفت، تصریح کرد: این قهرمانان لرستانی به واقع توانسنتد با عملکرد خود پرچم پرافتخار ایران را به اهتزاز درآورند و دل همه مردم را شاد کنند.

رئیس هیئت جانبازان و معلولان استان لرستان با تاکید براینکه این قهرمانان با کمترین امکانات توانستند اینگونه در مسابقات بدرخشند، بیان داشت: باید به پاس این همه تلاش و قهرمانی امکانات لازم برای آنها در استان فراهم شود.

بنابر این گزارش، ورزشکاران لرستانی با پرواز امروز دوشنبه ساعت 14 و 45 دقیقه تهران – خرم آباد وارد فرودگاه مرکز لرستان می شوند.

مراسم استقبال از این افتخارآفرینان راس ساعت 15 و 30 دقیقه امروز از محل فرودگاه خرم آباد آغاز خواهد شد.

همچنین بعد از استقبال مردمی ورزشکاران لرستانی در مراسم ویژه ای که در استانداری لرستان برگزار می شود حضور خواهند یافت.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s