صبای قم یک – گهر دورود صفر / سعید رازانی در دقیقه 94 زانو زد

به گزارش نشریه اینترنتی لور، در هفته هشتم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران گهر دورود مهمان صبای قم بود که با دریافت یک گل در لحظه پایانی نتیجه را به حریف واگذار کرد. در این بازی بیش از سیصد نفر تیم گهر را تشویق می کرد، لرها در تشویق تیم خود چنان فعال بودند که با وجود حضور بیش از دویست هوادار قمی، معمولا شعارهای ویژه هواداران گهر دورود ورزشگاه را پر کرده بود. سعید رازانی دروازه بان جوانو بومی تیم گهر دورود در حالی در دقیقه 94 گل خورد که تا آن لحظه ستاره میدان بود و بارها با واکنش های دیدنی خود توانسته بود حملات تیم صبا را ناکام بگذارد.

خلاصه بازی:

ترکیب صبای قم: حامد لک، مرتضی کاشی، مجید حیدری، سعیدصادقی(محسن خلیلی از دقیقه 53)، مجید هوتن، میلاد نوری(اکبر صادقی از دقیقه 71)، ابوالفضل ابراهیمی، رامین رضاییان، دیوید ویکروم، فرید کریمی، میلاد
سلیمان‌فلاح(مهدی مومنی از دقیقه 80)، سرمربی: یحیی گل‌محمدی
ترکیب گهر دورود: سعید رازانی، آرمان قاسمی، ساشا کلونیا، صابر محمدی، علی‌رضا محمد، رضا کاردوست(تقی نایبی از دقیقه 82)، مجید
خدابنده‌لو(مجتبی زارع از دقیقه 53)، محمدرضا خرسندنیا، محمد پروین(مجید خمیسی از دقیقه 71)، مجیدباجلان و فرید عابدی، مربی: علی‌رضا پورمند لحظات حساس:
دقیقه 3: شوت سنگین علی‌رضا محمد از پشت محوطه جریمه با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت
دقیقه 5: میلاد نوری در شلوغی محوطه جریمه گهر می‌توانست دروازه گهر را باز کند که سایه توپ را هدف قرار داد.
دقیقه 7: پاس رو به جلوی مجید هوتن از جناح چپ در موقعیتی عالی در مقابل دروازه به میلاد سلیمان‌فلاح رسید که وی با ضربه‌ای بی‌دقت توپ را به بیرون زد.
دقیقه 22: سلیمان‌فلاح پشت مدافعان گهر صاحب توپ شد اما در مسصافی تک به تک با رازانی توپ را با ضربه‌ای بد به بیرون زد.
دقیقه 30: پس از حرکت پا به توپ میلاد سلیمان‌فلاح و پاس وی به دهانه دروازه، دیوید دویکروم با ضربه‌ای ضعیف توپ را به خارج زذ.
دقیبقه 53 : شوت خطرناک میلاد سلیمان‌فلاح را رازانی درازکش مهار کرد. دقیقه 59: حرکت سریع مجتبی زارعی از سمت راست و شوت سرضرب او حامد لک را به واکنش وا داشت.
دقیقه 60: چرخش سریع محسن خلیلی در محوطه جریمه گهر و شوت محکم و زمینی وی با اختلاف ناچیزی به بیرون رفت تا بهترین موقعیت صبا از آغاز نیمه دوم با خوش‌شانسی تیم مهمان به گل تبدیل نشود.
دقیقه 64: در یک رفت و برگشت در مقابل محوطه جریمه گهر، توپ به فرید کریمی رسید و شوت سنگین و خطرناک وی را رازانی به شکلی فوق‌العاده و دیدنی دفع کرد.
دقیقه 72: ضربه سر دیدنی محسن خلیلی با اختلاف ناچیزی راهی کرنر شد. دقیقه 77: فرید کریمی در محوطه جریمه گهر به شکلی مشکوک نقش بر زمین شد که داور اعتقادی به پنالتی نداشت. این صحنه، تنها صحنه بحث‌برانگیز بازی بود.
دقیقه 81: حرکت پا به توپ فرید عابدی، دفاع صبا را به هم ریخت و ضربه‌ی خطرناک وی با عکس‌العمل زیبای حامد لک دفع گردید.
دقیقه 90: ضربه آزاد زیبای محسن خلیلی با عکس‌العمل سعید رازانی به گل تبدیل نشد.. شرح گل:
خروج اشتباه رازانی دروازه‌بان گهر که بازی خوب خودش را با این اشتباه خراب کرد با شیرجه رضاییان و ضربه او در محوطه جریمه گهر به گل برتری صبا تبدیل شد. رضاییان واقعاً روی این گل از خود مایه گذاشت.
بهترین بازیکن:
محسن خلیلی که در نیمه دوم به زمین آمد با عملکرد خود همه را متحیر کرد. او اگر بدشانس نبود می‌توانست دو گل به ثمر برساند. فرید کریمی هم دیگر بازیکن خوب صبا بود.

Advertisements