پيمانکار: 900 میلیون هزینه کرده ام، تا پول ندهند سازه را به دورود منتقل نخواهم کرد

رضا سالاروند پیمانکار استادیوم تختی دورود در جمع خبرنگاران لرستانی در شهرستان کرج آخرین وضیت بازسازی استادیوم تختی دورود را اینچنین تشریح کرد: تقریبا دو ماه پیش بنده با شهرداری دورود جهت ساخت و نصب اسکلت فلزی استادیوم تختی دورود قرارداد بستم، از آن تاریخ به بعد کار را شروع کردیم یک سری آهن آلات و لوازم خریداری کردیم تا الان هم به طور کامل سازه ی فلزی ورزشگاه آماده شده و در کارگاه ما در تهران می باشد . تا به این ساعت ما یک ریالی دریافت نکرده‌ایم، تا این جا هم هر جور که شده کار را رسانده و حسن نیت خود را نشان داده‌ایم.

رضا طولابی: رضا سالاروند پیمانکار استادیوم تختی دورود در جمع خبرنگاران لرستانی در شهرستان کرج آخرین وضیت بازسازی استادیوم تختی دورود را اینچنین تشریح کرد:
تقریبا دو ماه پیش بنده با شهرداری دورود جهت ساخت و نصب اسکلت فلزی استادیوم تختی دورود قرارداد بستم، از آن تاریخ به بعد کار را شروع کردیم یک سری آهن آلات و لوازم خریداری کردیم تا الان هم به طور کامل سازه ی فلزی ورزشگاه آماده شده و در کارگاه ما در تهران می باشد . تا به این ساعت ما یک ریالی دریافت نکرده‌ایم، تا این جا هم هر جور که شده کار را رسانده و حسن نیت خود را نشان داده‌ایم.
از این به بعد روند بازسازی به حمایت مسوولان برمی‌گردد. در ماه های گذشته حمایت که نشدیم بعضا با سنگ اندازی و بی تفاوتی برخی ها مواجه شدیم ، تا به امروز 900 میلیون تومان از جیب شخصی‌ام هزینه کرده‌ام ولی یک ریال از کارفرما دریافت نکرده ام‌.
از چند چالش پیش روی ما یکی، آقای عابدی پیمانکار قبلی استادیوم می‌باشد که اجازه‌ی انتقال سازه را به دورود نمی‌دهد. ایشان نیز دنبال طلب خود می باشد و حق دارد. روزهای آینده مقداری از سازه را به دورود منتقل خواهیم کرد تا مردم بدانند که ما کار کرده‌ایم اما تا به طور کامل مبلغ قراردادم را دریافت نکنم تمامی سازه را در استادیوم نصب نخواهم کرد. سالاروند در ادامه افزود: اگر مسوولان به تمامی تعهدات خود عمل کنند بنده تا پنجاه و پنج روز دیگر استادیوم تختی دورود را آماده میکنم در غیر این صورت و اگر وضع به همین منوال پیش برود شاید تا دو سال دیگر هم استادیوم آماده نشود.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s