قطار تغییرات به فرمانداری بروجرد رسید

بعد از معرفی چهار سرپرست جدید برای فرمانداریهای استان لرستان فرمانداری ویژه بروجرد در معارفه ای چراغ خاموش شاهد انتصاب پنجمین سرپرست فرمانداری های استان در مدت یک ماه اخیر بود. به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه جابجایی مدیران این بار در سومین جابجایی مهدی پازوکی با صدور حکمی از سوی استاندار لرستان راهی فرمانداری ویژه بروجرد شد تا به عنوان سرپرست فعالیت خود را آغاز کند.

نکته قابل توجه اینجاست که در طول شش ماه اخیر مهدی پازوکی که ابتدا معاون عمرانی فرماندار بروجرد بود به عنوان مسئول دفتر فنی استانداری لرستان منصوب شد و به مرکز استان آمد و سپس در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی به عنوان سرپرست فرمانداری دلفان راهی شهر نورآباد شد تا پس از جابجایی و بازگشت مجدد به خرم آباد این بار برای سرپرستی فرمانداری بروجرد راهی این شهرستان شود.

انتصاب پنجمین سرپرست برای فرمانداریهای استان لرستان در حالی رخ می دهد که تاکنون هفت فرماندار از مجموع 10 فرماندار لرستان در دوره دو ساله مسئولیت حبیب الله دهمرده در استانداری لرستان تغییر یا جابجا شده اند که برخی از این تغییرات در زمان انتخابات مجلس شورای اسلامی رخ داد.

در طول یکماه اخیر نیز با شروع موج دوم تغییرات بعد از انتخابات مجلس شورای اسلامی 5 فرماندار تغییر کردند و هم اکنون نیمی از فرمانداریهای لرستان با سرپرست اداره می شود.

در حال حاضر رضا آریایی مسئولیت سرپرستی فرمانداری الیگودرز، مهدی پازوکی سرپرست فرمانداری بروجرد، رضا دریکوند سرپرست فرمانداری دلفان و اردشیر صفاپور و غلامرضا دهقان نیز سرپرستی فرمانداریهای سلسله و ازنا را بر عهده دارند.

[category بروجرد, بخش سياسي, لرستانچ

Advertisements