سرپرست گهر دورود: 50 مربی خوب کشور بدون تیم‌اند. اما اول تارتا ر

محمد یاراحمدی سرپرست گهر:در فوتبال کشورمان حدود 50 مربی خوب داریم که بیشتر آنها بدون تیم بوده و با علم به شرایط گهر خواستار همکاری با ما هستند. بنا به دلایلی نمی‏‌توانم اسم این مربیان را بگویم اما اگر با تارتار به توافق نرسیم قطعاً با یکی از آنها قرارداد می‏‌بندیم. وی با اشاره به وضعیت مالکیت تیم گفت: آقای عابدینی به شهردار نامه نوشت که شخصی حاضر است تیم را با شرط ماندن در دورود خریداری و حتی هزینه‌‏های تجهیز استادیوم این شهر را نیز بپردازد که طي امروز و فردا، تکلیف مالکیت تیم مشخص می‏‌شود.
محمد یاراحمدی در گفت‏‌وگو با خبرنگار ایسنا – منطقه لرستان گفت: بنا به دلایلی نمی‏‌توانم اسم این مربیان را بگویم اما اگر با تارتار به توافق نرسیم قطعاً با یکی از آنها قرارداد می‏‌بندیم.

وی ادامه داد: در فوتبال کشورمان حدود 50 مربی خوب داریم که بیشتر آنها بدون تیم بوده و با علم به شرایط گهر خواستار همکاری با ما هستند.

یاراحمدی در ادامه با اشاره به وضعیت مالکیت تیم، عنوان کرد: در جلسه هیأت امنا، به شهردار و شورای شهر دورود تاکید شد که اگر نمی‏‌توانند برای تیم هزینه کنند کنار بروند و پس از آن آقای عابدینی به شهردار نامه نوشت که شخصی حاضر است تیم را با شرط ماندن در دورود خریداری و حتی هزینه‌‏های تجهیز استادیوم این شهر را نیز بپردازد که طي امروز و فردا، تکلیف مالکیت تیم مشخص می‏‌شود.

سرپرست گهر تاکید کرد: هر کسی می‏‌خواهد مالک گهر شود باید تمهیداتی بیاندیشد که حرمت استان و تیم حفظ شود و در شأن مردم لرستان تلاش کند. اگر به لحاظ مالی حمايت شویم، بدون شک نتایج به مراتب بهتری می‏‌گیریم و در هفته‏‌های سپری شده از لیگ بعد از آن که به تیم پول تزریق شده، نتایج راضی کننده‏‌ای گرفته‏‌ایم.

یاراحمدی در پایان با بیان اینکه تمرینات‏مان را فردا در کرج شروع می‏‌کنیم، خاطرنشان کرد: با توجه به تعطیلات لیگ قصد داشتیم اردویی را در استان لرستان برگزار کنیم که متاسفانه شهرهای بروجرد و خرم‏‌آباد آمادگی این اردو را نداشتند و چون تاریخ دیدار با سپاهان مشخص نیست، باید هر لحظه آماده برگزاری این بازی باشیم.

Advertisements