گهر دورود با تغییر نام به استیل آذین لرستان به هدایتی واگذار ش د

طی نشستی که روز یکشنبه بین امیر عابدینی، مسئولان باشگاه گهر و حسن هدایتی (برادر حسین هدایتی مالک باشگاه ملوان)، با حضور نمایندگان قوه قضاییه برگزار شد طرفین به توافق رسیدند که مسئولیت باشگاه گهر دورود در اختیار حسن هدایتی قرار بگیرد. به احتمال فراوان رضا آیت الله زاده مدیر عامل باشگاه گهر خواهد شد و طی 24 ساعت آینده نیز سرمربی جدید تیم معرفی می خواهد شد. فرهاد کاظمی و ناصر ابراهیمی گزینه های اصلی هدایت تیم گهر در ادامه رقابت های لیگ برتر هستند

ازفارس،طی نشستی که روز یکشنبه بین امیر عابدینی، مسئولان باشگاه گهر و حسن هدایتی(برادر حسین هدایتی مالک باشگاه ملوان)، با حضور نمایندگان قوه قضاییه برگزار شد طرفین به توافق رسیدند که مسئولیت باشگاه گهر دورود در اختیار حسن هدایتی قرار بگیرد.

در این جلسه توافق شد وی مسئولیت پرداخت قرارداد بازیکنان و هزینه های تیم در رقابت های این فصل لیگ برتر را برعهده بگیرد تا مقدمات انتقال امتیاز باشگاه از دادستانی به هدایتی فراهم شود.

اسماعیل حیدرپور مدیر اجرایی تیم فوتبال گهر دورود ضمن تایید این خبر به خبرنگار مهر، گفت: در حال حاضر قوه قضاییه مالک باشگاه گهر بوده و چون شهرداری دورود نتوانست به تعهدات مالی خود در قبال این باشگاه عمل کند تصمیم بر واگذاری مسئولیت تیم به حسن هدایتی گرفته شد.

وی افزود: به احتمال فراوان رضا آیت الله زاده مدیر عامل باشگاه گهر خواهد شد و طی 24 ساعت آینده نیز سرمربی جدید تیم معرفی می خواهد شد.

مدیراجرایی تیم گهر دورود در خصوص گزینه های سرمربیگری تیم گهر گفت: در حال حاضر فرهاد کاظمی و ناصر ابراهیمی گزینه های اصلی هدایت تیم گهر در ادامه رقابت های لیگ برتر هستند که قرار است هدایتی ابتدا با این دو گزینه برای هدایت تیم گهربه طور جداگانه وارد مذاکره شود.

حسین هدایتی که در این فصل باشگاه ملوان را خریداری کرده است، در این مورد اظهار داشت: در راستای کمک به فوتبال ایران تصمیم گرفتیم که باشگاه گهر لرستان را خریداری کنیم. از همین رو برادرم این کار را انجام داد و حسن هدایتی مالک باشگاه گهر لرستان شد و قرار است در هفته جاری در لیگ برتر با نام استیل‌آذین لرستان به میدان برویم.

وی افزود: 100 درصد سهام این باشگاه به ما واگذار شده‌است و ظرف 48 ساعت آینده سرمربی، مدیرعامل و سایر اعضا را انتخاب خواهیم کرد.هدایتی ادامه داد: سعی می‌کنیم با درست کردن زیرساخت‌های لازم کاری کنیم که بازی‌های گهر در همان لرستان انجام شود و امیدوارم به هدف‌مان در این‌باره برسیم. برادرم برنامه‌های ویژه‌ای برای این تیم دارد که سعی خواهد کرد آن‌ها را هرچه سریعتر در این تیم اجرایی کند.

گفتنی است از آنجایی دو باشگاه نمی تواند مالک مشترک داشته باشد، بنابراین حسین هدایتی وظیفه خرید باشگاه گهر را به برادرش محول کرده است. هدایتی به جز ملوان و گهر، یک تیم نیز با نام استیل آذین در لیگ دسته دوم دارد.

Advertisements

2 دیدگاه برای «گهر دورود با تغییر نام به استیل آذین لرستان به هدایتی واگذار ش د»

  1. واقعا اميد براى ماندن در ليك برتر زنده شده ولى در صورتى كه علاوه بر عدم وجود نام اصلى تيم دست كم نام دورود يا لرستان هم در آن نباشد برادران هدايتى كه به خاطر حمايتشان شايسته تشكر و قدردانى بودند منفور عمده هواداران ميشوند زيرا هويت تيم را زير سوال برده اند

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.