انتقاد نماينده دورود از تغییر نام «گهر» به «استیل آذین»

عباس قائدرحمت نماینده مردم دورود در مجلس نهم از تغییر نام گهر به استیل آذین به شدت انتقاد کرد. با ابراز نارضایتی از اینکه آقای هدایتی گفته باید اسم گهر عوض شود، افزود: چنین حقی ندارند که اسم تیم را عوض کنند؛ چون مالک نیستند بلکه مستأجرند و مردم استان به هیچ وجه راضی نیستند که اسم تیم عوض شود. اسم تیم گهر دورود است و باید در دورود بماند. قرارمان این نبود که اسم و شناسنامه تیم را تغییر دهند و قرار بود تیم را حمایت کنند. بنده نماینده مجمع نمایندگان استان لرستان، در گهر هستم و حرف من حرف همه استان است

نماینده مردم دورود در مجلس نهم از تغییر نام گهر به استیل آذین به شدت انتقاد کرد. عباس قائدرحمت در گفت‎وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، با ابراز نارضایتی از اینکه آقای هدایتی گفته باید اسم گهر عوض شود، افزود: چنین حقی ندارند که اسم تیم را عوض کنند؛ چون مالک نیستند بلکه مستأجرند و مردم استان به هیچ وجه راضی نیستند که اسم تیم عوض شود.

وی تأکید کرد: اسم تیم گهر دورود است و باید در دورود بماند، در جلسه‏ ای که عصر امروز با آقایان دارم حتماً فریاد همه مردم را به آن‏ها می‏گویم.

قائدرحمت با بیان اینکه قبلاً به آن‏ها اعلام کردیم که نباید اسم تیم تغییر کند، عنوان کرد: این کار باعث تنش می‏شود و مردم دو خواسته دارند؛ تیم به نام دورود و در این شهر بماند.

نماینده مردم دورود در مجلس نهم با بیان اینکه من تحت فشار 300 هزار نفری مردم دورود هستم، اضافه کرد: مردم در این مورد پلاکارد نوشته‏ اند و من وکیل آن‏ها هستم و اجازه نمی‏دهم نام تیم شهرشان عوض شود.

وی یادآور شد: قرارمان این نبود که اسم و شناسنامه تیم را تغییر دهند و قرار بود تیم را حمایت کنند.

قائدرحمت در پایان عنوان کرد: بنده نماینده مجمع نمایندگان استان لرستان، در گهر هستم و حرف من حرف همه استان است.

Advertisements

یک فکر برای “انتقاد نماينده دورود از تغییر نام «گهر» به «استیل آذین»”

  1. از آقای قایدرحمت ممنونیم.این تیم با نام گهر آمیخته است ومطمئن باشید تغییرنام آن در روند کار تیم تاثیر منفی خواهد داشت

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.