تجمع جوانان دورودی در اعتراض به تغییر نام تیم گهر

جوانان شهرستان دورود ظهر امروز در اعتراض به واگذاری سهام این باشگاه به استیل آذین و تغییر نام آن با حمل پلاکاردهایی از مقابل اداره ورزش و جوانان شهرستان دورود راهپیمایی کرده و تا مقابل فرمانداری با دادن شعارهایی نظیر «گهر تیم دورود است، باید در دورود بماند»، «مسئولان حمایت حمایت» خواستار جلوگیری مسئولان از این عمل شدند. در این تجمع حدود 150 نفر حضور داشتند که با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضمون لزوم حمایت مسئولان و همچنین اعتراض به تغییر مدیریت و نام باشگاه گهر زاگرس، مسیر اداره مذکور تا فرمانداری را راهپیمایی کردند

به گزارش خبرگزاری فارس از دورود، برای نخستین‌ بار در تاریخ لرستان یک تیم از این استان توانسته در لیگ برتر حضور یابد، اما به دلیل برخی سوء مدیریت‌ها و همچنین عدم حمایت مسئولان شهرداری دورود، نام تیم گهر شهرداری دورود به «استیل آذین زاگرس» تغییر یافت.

این امر در حالی به وقوع پیوست که آرزوی دیرینه مردم لرستان مبنی بر حضور در سطح اول فوتبال کشور پس از مدت مدیدی به واقعیت پیوسته و باعث شور و نشاط در میان جوانان این استان شد.

جوانان شهرستان دورود ظهر امروز در اعتراض به واگذاری سهام این باشگاه به استیل آذین و تغییر نام آن با حمل پلاکاردهایی از مقابل اداره ورزش و جوانان شهرستان دورود راهپیمایی کرده و تا مقابل فرمانداری با دادن شعارهایی نظیر «گهر تیم دورود است، باید در دورود بماند»، «مسئولان حمایت حمایت» خواستار جلوگیری مسئولان از این عمل شدند.

بر پایه این گزارش در این تجمع حدود 150 نفر حضور داشتند که با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضمون لزوم حمایت مسئولان و همچنین اعتراض به تغییر مدیریت و نام باشگاه گهر زاگرس، مسیر اداره مذکور تا فرمانداری را راهپیمایی کردند.

Advertisements