بازگشت دوباره هدایتی به گهر / نام تیم شد: استیل آذین گهر دورود

قائدرحمت: در این جلسه تصمیم بر این شد که هدایتی طبق همان قرارداد اجاره‌ای که بسته است، به تعهداتش نسبت به باشگاه گهر عمل کند. مردم دورود دو خواسته داشتند که یکی باقی ماندن اسم گهر دورود در تیم و دیگری برگزاری مسابقات در شهر دورود بود. با اسم تیم موافقت شد و البته قرار است نام استیل آذین در ابتدای نام باشگاه بیاید زیرا سرمایه‌گذاران می‌خواهند از نام برند‌شان استفاده کنند. بازی استقلال و گهر در شهر دورود برگزار شود اما سایر مسابقات خانگی با نظر شورای تامین و همچنین نظر مالکان باشگاه در یکی از شهرهای استان که ورزشگاهی استاندارد دارد، برگزار خواهد شد.

قایدرحمت در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد جلسه امروز با نماینده دادستان و نماینده هدایتی اظهار داشت: در این جلسه تصمیم بر این شد که هدایتی طبق همان قرارداد اجاره‌ای که بسته است، به تعهداتش نسبت به باشگاه گهر عمل کند. مردم دورود دو خواسته داشتند که یکی باقی ماندن اسم گهر دورود در تیم و دیگری برگزاری مسابقات در شهر دورود بود. با اسم تیم موافقت شد و البته قرار است نام استیل آذین در ابتدای نام باشگاه بیاید زیرا سرمایه‌گذاران می‌خواهند از نام برند‌شان استفاده کنند.

وی ادامه داد: در مورد محل برگزاری مسابقات تیم گهر بحث‌هایی مطرح و در نهایت مقرر شد بازی استقلال و گهر در شهر دورود برگزار شود اما سایر مسابقات خانگی با نظر شورای تامین و همچنین نظر مالکان باشگاه در یکی از شهرهای استان که ورزشگاهی استاندارد دارد، برگزار خواهد شد.

نماینده مردم دورود و ازنا تصریح کرد: بازی با فولاد خوزستان در هفته دوازدهم لیگ در شهر کرج برگزار می‌شود و پس از آن تیم گهر در دو بازی میهمان است و خارج از خانه بازی دارد. 38 روز فرصت داریم تا همه مسئولان استان لرستان دست به دست هم بدهیم و ورزشگاه شهر دورود را برای بازی با استقلال آماده کنیم و به مردم دورود ثابت شود که مسئولان استانی قصد تکمیل و تجهیز ورزشگاه شهر دورود را دارند.

قائدرحمت در مورد اینکه حسین هدایتی از سوی قوه قضائیه تحت تعقیب قرار گرفته است، گفت: من در جریان این مسئله نیستم البته تا آنجایی که می‌دانم این است که تیم به حسن هدایتی برادر حسین هدایتی واگذار شده است. وی همچنین تصریح کرد: همه مردم خوب و غیور لرستان با یکدیگر برادر هستند ولی برخی قصد داشتند بین مردم شهرهای مختلف استان تفرقه ایجاد کنند که موفق نشدند. ما همه با هم برادریم.

یک فکر برای “بازگشت دوباره هدایتی به گهر / نام تیم شد: استیل آذین گهر دورود”

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s