فرار فولاد خوزستان از شکست مقابل گهر دورود، حاشیه های این دید ار

گهر از دقیقه دوازده از مهمانش پیش افتاده بود و در دقیقه 93 گل تساوی را دریافت نمود. شهرام مهربان، دروازه بان گهر در این بازی بارها و بارها مانع از به ثمر رسیدن گل توسط بازیکنان فولاد شد. مهربان به همین دلیل به دفعات توسط هواداران تیمش مورد تشویق قرار گرفت. تماشاگران گهر که تعداد آنها حدود 1000 نفر بود به شدت تیم خود را تشویق کردند. آنها در لحظاتی که داور علیه تیم‌شان سوت می‌زد شعار «داور دقت کن» را سر می‌دادند و پس از هر سوتی که برای این تیم به صدا در می‌آمد شعار «داور دوستت داریم» را فریاد می‌زدند

ديدار تيم‌هاي گهر دورود و فولاد خوزستان از ساعت 15 در ورزشگاه تختي تهران برگزار شد و با تساوي يک بر يک خاتمه يافت. این در حالی بود که گهر از دقیقه دوازده از مهمانش پیش افتاده بود و در دقایق پایانی گل تساوی را دریافت نمود.

از جمله حواشی این بازی:

:: به علت آسیب دیدن دوربین مهدی محرابی، گزارش تصویری این بازی به دستمان نرسید.

:: گهروندها دو پلاکارد بزرگ به ورزشگاه آورده بودند که روی یکی از آنها جمله «مسئولان ورزش لرستان، گهر دورود امروز شما را فریاد می‌زنند» نوشته شده بود و روی دیگری شعر «عشق لر خدایی خدا می‌دونه، گهر مال دوروده دنیا بدونه» درج شده بود.

:: در اکثر دقایق مسابقه تماشاگران گهر که تعداد آنها حدود 1000 نفر بود به شدت تیم خود را تشویق کردند. آنها در لحظاتی که داور علیه تیم‌شان سوت می‌زد شعار «داور دقت کن» را سر می‌دادند و پس از هر سوتی که برای این تیم به صدا در می‌آمد شعار «داور دوستت داریم» را فریاد می‌زدند.

:: مارکار آقاجانیان، سرمربی سابق داماش دورود لرستان (گهر فعلی) که برای گهروندها چهره آشنایی است و هم اکنون مربی تیم ملی فوتبال و دستیار کیروش به شمار می رود در جایگاه ویژه حضور داشت که گهری‌ها در بین دو نیمه به شدت این مربی را تشویق کردند و او به خاطر این مسئله چندین بار از جایش بلند شد و به نشانه احترام به آنها تعظیم کرد

:: علیرضا محمد، بازیکن فصل پیش پرسپولیس که در دقیقه 75 جای خود را به عمار نیک کار داد به علت ناراحتی از تعویض پس از خروج از زمین به رختکن رفت. در دقایق پایانی نیمه دوم علیرضا پورمند، سرمربی موقت تیم گهر دست به تعویض زد و محمد پروین را از زمین بیرون کشید. پروین که در نیمه اول به زمین آمده بود، از تعویض خود به شدت ناراحت بود و از دست دادن با بازیکن تعویضی خودداری کرده و با عصبانیت به سمت نیمکت تیم گهر رفت.

:: شهرام مهربان، دروازه بان گهر در این بازی بارها و بارها مانع از به ثمر رسیدن گل توسط بازیکنان فولاد شد. مهربان به همین دلیل به دفعات توسط هواداران تیمش مورد تشویق قرار گرفت.

حاشيه ديدار گهر و فولاد
حواشي اين مسابقه را در زير مي‌خوانيد:

* بازيکنان گهر با پيراهن آبي و فولادي‌ها با پيراهن هميشگي خود به رنگ قرمز وارد زمين شدند.

* حسين عسگري و مارکار آقاجانيان از تماشاگران ويژه اين مسابقه بودند.

* تعدادي از تماشاگران گهر دورود را سربازان تشکيل مي‌دادند.

* هواداران گهر بنر‌هايي را در ورزشگاه را نصب کردند که روي آن نوشته شده بود گهر متعلق به دورود است و مسئولان لرستان بايد اين مسئله را بدانند.

* تماشاگران لرستاني با بلند‌گوهايي خاص به تشويق تيم‌شان مي‌پردازند.

* مجتبي زارعي پس از زدن گل يکي از کفش‌هاي را درآورد و آن را به حالت موبايل به تماشاگران نشان مي‌داد.

* محمد پروين در دقيقه 39 جاي خود را به هاملت ميختاريان داد ولي گوينده ورزشگاه نام اين بازيکن ارمنستاني را اشتباه تلفظ ‌کرد. پروين بعد از تعويض ناراحت بود و به سمت پورمند مربي گهر نرفت و با فرکي دست داد. همچنين عليرضا محمد که به همراه پروين در پرسپوليس همبازي بودند پس از تعويض ناراحت بود و مستقيم به سمت رختکن رفت!

* در حالي که نيمه اول با نتيجه يک بر صفر به سود گهر به پايان رسيد تماشاگران در حمايت از بازيکنان اين تيم شعار مي‌دادند «با غيرت‌هاي بي پول!»

*مارکار آقاجانيان مربي تيم ملي در بين دو نيمه به شدت از سوي هواداران گهر مورد تشويق قرار گرفت.

*اسکوربورد ورزشگاه تختي همچنان خراب است و مورد استفاده قرار نمي گيرد.

*بازيکنان ذخيره دو تيم برخلاف مقررات پشت نيمکت تيم خود به گرم کردن پرداختند

Advertisements

3 دیدگاه برای «فرار فولاد خوزستان از شکست مقابل گهر دورود، حاشیه های این دید ار»

  1. اقای خدایی من دانش اموزهنرستان کاردانش شهید بهشتی ام رشته ساختمان (حسین زوله)

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.