گهر با گنج هدايتي گوهر مي‌شود؟ پشت پرده ماجراهای گهر و قائدرحمت و هدایتی

اخیرا هدایتی به صورت روزهای زوج و فرد، مالكيت گهر را برعهده گرفت و دوباره انصراف می داد! برخلاف شايعات منتشر شده، حسين هدايتي يك دليل مهم براي انصراف داشت. او از مسوولان و نماينده مردم دورود قول مساعد گرفته بود كه تا 40 روز ديگر ورزشگاه خانگي گهر آماده شود و در غير اين صورت بازي‌هاي اين تيم در شهر خرم‌آباد برگزار شود. هدايتي خواهان مكتوب شدن اين مهم شده بود، اما قائدرحمت تاكيد كرده بود به دليل جايگاهي كه دارد از لحاظ حقوقي نمي‌تواند تضمين كتبي بدهد.

نويسنده : مهدي ملكي http://www.goaldaily.ir/Template1/News.aspx?NID=44589

پروسه واگذاري تيم فوتبال گهر دورود به حسين هدايتي، چند روزي با ابراز تمايل و سپس انصراف او همراه شد. مالك باشگاه ملوان در شرايطي سراغ گهر دورود رفت كه اين تيم با بحران شديد مالي دست و پنجه نرم مي‌كرد و حضور هدايتي باعث شد هواداران اين تيم تازه ليگ برتري شده به آينده تيم‌شان اميدوار شوند. البته زمان زيادي از انتشار خبر واگذاري گهر به هدايتي نگذشته بود كه او انصراف خود را از اين مهم اعلام كرد.

اين در حالي است كه او پس از آن به صورت زوج و فرد، مالكيت گهر را برعهده گرفت و دوباره انصراف داد! آخرين انصراف حسين هدايتي هم با واكنش امير عابديني مواجه شد و او تاكيد كرد هدايتي بايد خسارت بدهد. البته هدايتي هم ترجيح داد خسارت بدهد، اما از انصراف خود عقب‌نشيني نكند. با اين وجود مذاكرات مسوولان استاني دورود براي راضي كردن حسين هدايتي در اين چند روز ادامه داشت.

نكته حايز اهميت اينكه برخلاف شايعات منتشر شده، حسين هدايتي يك دليل مهم براي انصراف داشت. او از مسوولان و نماينده مردم دورود قول مساعد گرفته بود كه تا 40 روز ديگر ورزشگاه خانگي گهر آماده شود و در غير اين صورت بازي‌هاي اين تيم در شهر خرم‌آباد برگزار شود. هدايتي خواهان مكتوب شدن اين مهم شده بود، اما قائدرحمت تاكيد كرده بود به دليل جايگاهي كه دارد از لحاظ حقوقي نمي‌تواند تضمين كتبي بدهد. همين مساله باعث انصراف و عقب‌نشيني هدايتي شد، اما جلسه ديروز آب رفته را به جوي بازگرداند. ساعت 15 ديروز جلسه‌اي در دفتر امير عابديني با حضور او، حسين هدايتي و وكيلش (شهاب جهانيان)، آيت‌ا…زاده و قاسم‌زاده نماينده دادستان برگزار شد و خروجي آن اجاره گهر به مدت سه سال به حسين هدايتي بود.

در واقع هدايتي به مدت سه سال تمامي خرج و مخارج و هزينه‌هاي گهر دورود را متقبل خواهد شد. البته او براي امضاي اين توافقنامه شرط پيشين خود را گذاشت و با موافقت حاضران و مكتوب شدن آن روبه‌رو شد. قرار است ظرف 40 روز ورزشگاه اختصاصي گهر در دورود آماده شود و در غير اين صورت بازي‌هاي خانگي اين تيم در يكي از شهرهاي استان لرستان كه احتمالا خرم‌آباد خواهد بود، برگزار خواهد شد.

نكته حايز اهميت اينكه در جلسه ديروز به صورت تلفني با قائدرحمت، نماينده مردم دورود در مجلس ارتباط برقرار شد و او هم پذيرفت اقدامات لازم را براي آماده شدن ورزشگاه اختصاصي تا 40 روز آينده انجام دهد. البته قرار است جلسه‌اي ديگر در اين باره با حضور قائدرحمت بين طرفين قرارداد برگزار شود.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s