ورزشگاه نساجی بروجرد آماده پذیرایی از گهر دورود است

نساجی بروجردترابی رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد در گفتگو با لرنا از آمادگی پذیرایی از استیل آذین گهر دورود خبر داد و گفت ما از همان ابتدا ورزشگاه نساجی بروجرد را به مسئولان تیم گهر پیشنهاد دادیم و از اینکه گهر در بروجرد بازی کندخوشحال می شویم. ورزشگاه نساجی ورزشگاه  مجهزی است و تقریبا همه امکانات لازم را دارد. مثلا اتاق جایگاه خبرنگار، وی آی پی، نورافکن و زمین استاندارد و ظرفیت حداقل هشت هزار تماشاگر. تنها تعمیراتی که این ورزشگاه نیاز دارد این است که قسمتیاز فنس آن خراب شده و نیاز به تعمیر دارد و اسکوربورد هم ندارد. نورافکن هم دارد وما آن را خیلی زود می توانیم به روز کنیم. آماده سازی این ورزشگاه کمتر از یک هفته طول می کشد.

ترابی رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد در گفتگو با لرنا از آمادگی پذیرایی از استیل آذین گهر دورود خبر داد و گفت ما از همان ابتدا ورزشگاه نساجی بروجرد را به مسئولان تیم گهر پیشنهاد دادیم و از اینکه گهر در بروجرد بازی کند خوشحال می شویم. ورزشگاه نساجی ورزشگاه  مجهزی است و تقریبا همه امکانات لازم را دارد. مثلا اتاق جایگاه خبرنگار، وی آی پی، نورافکن و زمین استاندارد و ظرفیت حدود هشت هزارتماشاگر. تنها تعمیراتی که این ورزشگاه نیاز دارد این است که قسمتی از فنس آن خراب شده و نیاز به تعمیر دارد و اسکوربورد هم ندارد. نورافکن هم دارد و ما آن را خیلی
زود می توانیم به روز کنیم. آماده سازی این ورزشگاه کمتر از یک هفته طول میکشد.


تصویری از ورزشگاه
نساجی بروجرد

ترابی رئیس اداره ورزش ادامه داد: ورزشگاه نساجی متعلق به بخش خصوصی است و چنانچه مسئولان تیم گهر دورود تصمیم بگیرند که در بروجرد بازی کنند، ما و بخش خصوصی از این تصمیم آنها استقبال می کنیم و همکاری خواهیم کرد.بروجرد تاکنون میزبان مسابقات ملی زیادی بوده است مسابقاتی مثل کشتی، تکواندو فوتبال و کاراته پرورش اندام. ما ملزومات را فراهم می کنیم و هیچ مشکلی نداریم شرکتنساجی که بخش خصوصی است و مالک این ورزشگاه است حاضر است قرار داد ببندد و مطابققرارداد عمل خواهد کرد.

لازم به ذکر است ورزشگاه نساجی بروجرد در محیطی بسیارسرسبز و زیبا در حاشیه شهر واقع شده است و از اردوگاههای اصلی تیم ملی فوتبال کشوردر رده های سنی مختلف محسوب می شود (لینک منبع). حسین فرکی سرمربی تیم فوتبال خوزستان در باره این ورزشگاه می گوید:به جرات می گویم كه مجتمع ورزشی نساجی بروجرد هیچ كم و كسری نسبت به كشورهای خارج ندارد و از برخی كشورهای خارجی بهتر است(لینک منبع) ‹عبدالمجید باقری نیا› سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان نیز می گوید:مجتمع ورزشی نساجی بروجرد قابلیت تبدیل شدن به كمپ حرفه ای فوتبال كشور را دارد (لینک منبع).

همچنین لازم به توضیح است که تیم استیل آذین گهر دورود تاکنون نتوانسته است از امتیاز میزبانی در بازی های خانگی استفاده کند. اما اینک خوشبختانه ورزشگاه تختی خرم آباد به عنوان گزینه نخست آماده و تجهیز شده است و ورزشگاه نساجی بروجرد نیز همانطور که گفته شد تقریبا آماده است تاانشاءالله به زودی قول مسئولان ورزش دورود مبنی بر آماده سازی ورزشگاه تختی دورودعملی شود و این تیم در دورود بازی کند.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s