فاز نخست راه آهن ازنا – الیگودرز آغاز به کار کرد

محمد تقی توکلی نماینده الیگودرز: راه آهن در استان لرستان و منطقه الیگودرز پروژه مهمی است که کار آن در حال انجام است و فاز نخست آن از ازنا – الیگودرز به طول ۳۰کیلومتر شروع شده است. عملیات ساختمانی بیمارستان 146تختخوابی الیگودرز به پایان رسیده است واکنون تجهیز بیمارستان دنبال می شود و تاکنون برای این پروژه 34میلیارد هزینه شده است. عملیات اجرایی چهار بانده شدن جاده الیگودرز- اصفهان در حال انجام است وحدود 10 کیلومتر کار شروع شده است و علاوه برآن پل روگذر که به تقاطع غیر هم سطح شهر الیگودرز وصل می شود نیز در حال اجرا است و برای این دو طرح 8میلیارد تومان بسته شده است.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس گفت: راه آهن در استان لرستان و منطقه الیگودرز پروژه مهمی است که کار آن در حال انجام است و فاز نخست آن از ازنا – الیگودرز به طول ۳۰کیلومتر شروع شده است.

محمد تقی توکلی امروز در بازدید از سد ایوشان درجمع خبرنگاران در مورد پروژه های شهر الیگودرز اظهارکرد: عملیات ساختمانی بیمارستان 146تختخوابی الیگودرز به پایان رسیده است واکنون تجهیز بیمارستان دنبال می شود و تاکنون برای این پروژه 34میلیارد هزینه شده است.

وی در خصوص چهار بانده شدن جاده الیگودرز- اصفهان افزود: عملیات اجرایی این طرح در حال انجام است وحدود 10 کیلومتر کار شروع شده است و علاوه برآن پل روگذر که به تقاطع غیر هم سطح شهر الیگودرز وصل می شود نیز در حال اجرا است و برای این دو طرح 8میلیارد تومان بسته شده است.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس بیان کرد: جاده ها ی الیگودرز در حوزه سه بخش ورودی غربی ، شرقی و مرکزی حدود 97.8 درصد آسفالت شده است.

وی به پروژه های داخل شهری الیگودرز اشاره کرد و گفت: جاده الیگودرز به چول آباد برای منطقه بسیار تاثیر گذار بوده است چرا که بعد از 56سال بخش شدن چول آباد اکنون جاده درحال آسفالت شدن است بنابراین کار بسیار خوبی در منطقه انجام شده چون مردم به خاطر این جاده با مشکلات زیادی مواجه بودند.

توکلی با اشاره به پروژه جاده الیگودز – خمین گفت: عملیات کارخاکی و زیر ساختی این جاده انجام شده است ومنتظرآسفالت آن هستیم و امیدواریم تا پایان سال انجام گیرد.

وی با اشاره به راه اندازی فاز نخست راه آهن الیگودرز-ازنا اظهارکرد: راه آهن پروژه مهمی است که کار آن در حال انجام است و فاز اول آن از ازنا تا الیگودرز به طول 30کیلومتر شروع شده است.

رئیس مجمع نمایندگان استان لرستان بیان کرد: در بخش مخابرات کارهای زیادی انجام گرفته است به طوری که درکل شهرستان الیگودرز و بیشتر روستا ها مخابرات تامین سایت زیادی انجام داده است.

توکلی در رابطه با آب آشامیدنی شهرستان الیگودرز نیز گفت: در کل شهرستان نیازها بررسی و تعریف شده و در حال انجام است بنابراین در یک مقطع یک یا دوساله الیگودرز مشکل اب آشامیدنی ندارد وآب رسانی با تانکر جمع می شود.

وی با اشاره به برگزاری جشن کپرزدایی در لرستان اظهارکرد: جشن کپرزدایی در استان گرفته شد و 29 روستایی که فاقد مدرسه بودند شناسایی شدند و وضعیت بعضی ازاین روستاها طوری بود که برخی حتی معلم هم نداشتند و متاسفانه بچه های آنجا از تحصیل محروم بودند اما امسال با توجه به صعب العبور بودن منطقه به وسیله هلیکوپتر 17 مدرسه پیش ساخته برای آنها جا به جا شد.

توکلی با اشاره به راه اندازی چندین استخر در الیگودرز تصریح کرد: 3 استخر در الیگودرز به بهره برداری رسیده است و چهارمین استخر نیز در مجموعه کارگران باحدود 30درصد پیشرفت در حال انجام است .

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s